1982 yılında kurulan Karel Bilişim Büro Makineleri, Doğu Karadeniz Bölgesinin önde gelen büro makineleri çözümleri ve hizmetleri kuruluşudur. Karel Bilişim Büro makineleri, başta Utax olmak üzere, Kyocera, Konica Minolta, Samsung, Canon, Xerox, Sharp, Olivetti, gibi birçok markaya ait Fotokopi ve Fax cihazının Satışını yapmakta ve satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir. 2015 yılından itibaren de Joyusing Türkiye Distribütörlüğü yapmaktayız.

Karel Bilişim Büro Makineleri Ürün portföyünde bulunan Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi Cihazları, Dijital, Renkli Baskı ve Sonlandırma Makinaları, Lazer Yazıcı, Geniş Format Yazıcı ve yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği artıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sumaktadır. Karel Bilişim Büro Makineleri müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sayfa başı Maliyet anlaşması, Fotokopi Makinesi ve yazıcı kiralama, satış ve değişim, güvenlik kameraları, bilgisayar sistemleri, ağ kurulumu ve güvenliğinin sağlanması gibi çözümlerin yanı sıra teknik servis hizmeti ve uygun maliyetlere sarf malzemeleri sunarak değer katmaktadır.

Karel Bilişim Büro Makineleri Sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır.

Tüketiciye sunduğumuz her üründe, ihtiyaçların en verimli biçimde karşılanması ilkesini bir an bile göz ardı etmedik.

Tüketiciye Sunduğumuz her üründe, ihtiyaçların en verimli biçimde karşılanması ilkesini bir an bile göz ardı etmedik. Hizmetin sürekliliğini kesintisiz teknik destek anlayışımızla, müşteriyi anlayan ve kendini onun yerine koyan deneyimli personelimizle, yenilikleri gün geçirmeden insanlarımıza sumayı hedef alan bakış açımızla sağladık.

Doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Geçmişimize baktığımızda gördüğümüz tüketici memnuniyeti ve müşteri tatmini bize yeni ve daha ileri girişimler için güç veriyor.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, maliyetleri azaltan verimliliği artıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarımıza, Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründe lider olmak.

MİSYONUMUZ

Farklı Müşteri ihtiyaçlarına uygun dokümantasyon çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik Pazar stantlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, değere yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş hakkı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.